فردی با دمپایی مردانه ساده توانست کشتی مسافربری بسازد

البته انواع مختلفی از دمپایی ها وجود دارد که شامل مواد سخت تری در اطراف انگشت پا می شود. و برخی ممکن است در فضای باز نیز پوشیده شوند، البته به صورت محدود.

دمپایی مردانه ساده دارای زیره سفت هستند در صورتی که برای برداشتن کاغذ به بیرون بروید. در غیر این صورت، آنها در درجه اول برای پوشیدن در داخل طراحی شده اند.

دمپایی ها نیز عموماً مسطح هستند و قوس کمی دارند. با این حال، طرح های خاصی وجود دارد که یا شامل پشتیبانی بیشتر برای قوس ها یا درج هایی است که می توان از آنها استفاده کرد.

اما با این حال، دمپایی ها برای پیاده روی طراحی نشده اند. آنها طوری طراحی شده اند که هنگام ایستادن، نشستن یا دراز کشیدن راحت جا بیفتند. درک تفاوت‌های بین دمپایی و سایر انواع کفش با یکی از محبوب‌ترین اقلام، لغزنده شروع می‌شود.

دمپایی

دمپایی داخلی: این بیشتر در امتداد یک دسته است و نه یک نوع خاص. همه دمپایی ها برای استفاده در فضای داخلی طراحی شده اند.

اما برخی از دمپایی ها را می توان در بیرون پوشید زیرا دارای کفی سخت هستند که از آنها در برابر زمین، ماسه یا پیاده رو محافظت می کند به استثنای قابل توجه دمپایی ها.

دمپایی های داخلی به گونه ای طراحی شده اند که عمدتاً در داخل خانه پوشیده می شوند و معمولاً به جای دوام، راحتی و استایل را نشان می دهند.

دمپایی‌های داخلی را می‌توان از هر ماده‌ای که به کفش مربوط می‌شود ساخته شد، اما آنها اغلب دارای کفی نرم بر خلاف لاستیک‌ها یا پلاستیک‌های سخت هستند. آنها اغلب بسیار شیک هستند و برای ظاهر و راحتی طراحی شده اند.

دمپایی فضای باز: دسته بندی کلی از دمپایی ها به جای یک نوع خاص، دمپایی های فضای باز همانطور که از نام آن پیداست برای پوشیدن در فضای باز طراحی شده اند.

آنها یک کفی سخت خواهند داشت که انعطاف پذیر است اما برای محیط های بیرونی طراحی شده است. آنها بیشتر پاها را محصور می کنند و برای گشت و گذارهای مسافت کوتاه مانند گرفتن روزنامه صبحگاهی، بازیابی نامه ها از صندوق پست و پیاده روی کوتاه برای دیدار همسایه ساخته شده اند.